دبیرستان غیردولتی دخترانه معراج اندیشه (متوسطه دوره اول) اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه

إِلٰهِى عَظُمَ الْبَلاءُ ، وَبَرِحَ الْخَفاءُ ، وَانْكَشَفَ الْغِطاءُ ، وَانْقَطَعَ الرَّجاءُ ، وَضاقَتِ الْأَرْضُ ، وَمُنِعَتِ السَّماءُ ، وَأَنْتَ الْمُسْتَعانُ ، وَ إِلَيْكَ الْمُشْتَكىٰ ، وَعَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخاءِ . خدایا گرفتاری بزرگ شد و پوشیده بر ملأ گشت و پرده کنار رفت و امید بریده گشت و زمین تنگ شد و خیرات آسمان دریغ شد و پشتیبان تویی و شکایت تنها به جانب تو است، در سختی و آسانی تنها بر تو اعتماد است، اللّٰهُمَّ صَلِّ عَلىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ أُولِى الْأَمْرِ الَّذِينَ فَرَضْتَ عَلَيْنا طاعَتَهُمْ ، وَعَرَّفْتَنا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ ، فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلاً قَرِيباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ . خدایا! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست آن صاحبان فرمانی که اطاعتشان را بر ما فرض نمودی و به این سبب مقامشان را به ما شناساندی، پس به حق ایشان به ما گشایش ده، گشایشی زود و نزدیک همچون چشم بر هم نهادن یا زودتر، يَا مُحَمَّدُ يَا عَلِىُّ ، يَا عَلِىُّ يَا مُحَمَّدُ اكْفِيانِى فَإِنَّكُما كافِيانِ ، وَانْصُرانِى فَإِنَّكُما ناصِرانِ . ای محمّد و ای علی، ای علی و ای محمّد، مرا کفایت کنید که تنها شما کفایت‌کنندگان منید و یاری‌ام دهید که تنها شما یاری‌کنندگان منید، يَا مَوْلانا يَا صاحِبَ الزَّمانِ ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ ، أَدْرِكْنِى أَدْرِكْنِى أَدْرِكْنِى ، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السّاعَةَ ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ ، يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطَّاهِرِينَ. ای مولای ما ای صاحب زمان، فریادرس، فریادرس، فریادرس، مرا دریاب، مرا دریاب، مرا دریاب، اکنون، اکنون، اکنون، با شتاب، با شتاب، با شتاب، ای مهربان‌ترین مهربانان به حق محمّد و خاندان پاک او. 

حلقه صالحین

جلسه مهارتی حلقه صالحین تحت عنوان تولید محتوا برگزار گردید.

برگزاری امتحانات نهایی پایه نهم با رعایت پروتکلهای بهداشتی

روضه شهادت امام علی علیه السلام با اجرای تعزیه توسط دانش آموزان

مراسم تجلیل از معلمین گرامی به مناسبت هفته معلم

پیام تبریک سرکار خانم حسینی مدیریت محترم دبیرستان معراج اندیشه

پیام تبریک جناب آقای اخلاقی مدیریت محترم موسسه علمی رزمندگان اسلام به مناسبت هفته معلم

من                     (بسمه تعالی)

معلم اول خدای تبارک و تعالی است و هنر شگرف معلمی از آن اوست. او که با ندای حق طلب پیامبران، انسان را به سوی نور و عشق و کمال رهنمون کرد.این چنین است که تعلیم و تربیت سنت حسنه آفرینش و میراث هدایت بشر شد.

به راستی معلم، رسول راستی و درستی و سفیر صداقت و سرفرازی است، همچنان که مقام معظم رهبری فرمودند: معلم متحول کننده جان لایعلم انسانها به روان عالم است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، این فرصت را مغتنم شمرده از حضور یکایک فرهنگیان عزیز و معلمان دلسوز و متعهد که مانند همیشه در خط مقدم جبهه بوده و در شرایط بحرانی و خاص شیوع کرونا پرچم تعلیم و تربیت را بالا نگه داشته و با توجه به تجربه اول در خصوص آموزش های مجازی خوش درخشیدند، تقدیر می نمایم.

امید آن دارم بزرگ معلم جهان هستی یاریگرمان باشد تا گوشه ای از زحمات و تلاش های بی دریغ معلمان فرهیخته را ارج نهیم و با همراهی شما آهنگ رشد و تعالی فرزندان ایران زمین را شتاب دهیم. انشاالله 

*عباس اخلاقی* 

*مدیر موسسه علمی آموزشی رزمندگان و موسسه راهیان کوثر استان کرمانشاه*

تجلیل از مادران همیار دانش آموزان بمناسبت روز معلم

بمناسبت گرامیداشت روز معلم از مادران همیار دانش آموز که در شرایط کرونایی به نحو احسنت همراهی نمودند توسط مدیریت محترم دبیرستان تقدیر شد.

جشن میلاد امام حسن مجتبی در مکان مسجد

اختتامیه طرح کوچ،هفته سلامت

هفته مشاغل گرامی باد

مشاهده مطالب قدیمی تر...